Şube Müdürümüz TIMSS´e Katılacak Okulları Ziyaret Etti
![Şube Müdürümüz TIMSS´e Katılacak Okulları Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_03/07105855_WhatsApp_Image_2019-03-06_at_16.34.38.jpg)
Millî Eğitim Şube Müdürümüz sayın Ahmet Çaylak TIMSS´e katılacak olan okullarımızdan Mustafa Kemal Ortaokulu ile Cumhuriyet Ortaokulu´na ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında okul idarecileri ve TIMSS´e katılacak sınıflarda derse giren öğretmenlerle toplantı yaptı. Toplantıda bu zamana kadar yapılan çalışmalar değerlendirildi ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış verişi yapıldı. Ayrıca şube müdürümüz TIMSS´e katılacak olan sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden sayın Ahmet Çaylak en kısa zamanda öğrencileri tekrar ziyaret edeceğini belirtti.