ÇORUM ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

İl İzleme Araştırması Pilot Uygulaması Haftaya Yapılacak

İl İzleme Araştırması Pilot Uygulaması Haftaya Yapılacak

2017 -2018 eğitim-öğretim yılı 2. dönem il izleme sınavı 08-09 Mayıs 2018 tarihlerinde ilimizde merkez ilçe okullarından Mustafa Kemal Ortaokulu,Bahçelievler Öğretmen Salim Akaydın Ortaokulu, Danişmend Gazi İmam-Hatip Ortaokulu, Suheybi Rumi İmam-Hatip Ortaokulu, Toki Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu, Şehit Mustafa Avcu İmam-Hatip Ortaokulu´nda uygulanacaktır.

Öğrencilerin akademik düzeyleri ve öğrenme eksiklikleri, öğrenmeyi etkileyen faktörler, ailenin, okulun ve çevrenin eğitime katkısını ortaya çıkaran veriler, merkezimiz tarafından öğrenci, veli ve eğitimcilerle paylaşılacak. Çalışma ile her öğrenciye kazanımları edinme düzeyi, eksik öğrenmeleri ve ihtiyaç duydukları tamamlayıcı eğitimlere yönelik karneler verilecek. Uygulamanın sonunda merkezimiz, her okul için bir değerlendirme raporu çıkartacak.

Çepni Mahallesi Öğretmen Lisesi Sok. No5 19040 Çorum Belediyesi Prof.Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Külliyesi Merkez/ Çorum - 0 (364) 224 17 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.